339 TL

 

Fiber optik hatlar üzerinde bulunan juniper mx router donanımlar ile %99.9 iptv server erişim garantisi sunuyoruz. iptv sunucularımızda bulunan 45 spor ve ulusal kanalımız full HD (1080p), diğer 50 yerel kanalımız ise HD (720p) kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Satmakta olduğumuz tüm paket ve kanal içeriklerinde SD yayınımız kesinlikle YOKTUR. Tüm iptv server paketlerimizi iptv cihazlarınızdan, android telefon tabletlerinizden yada ios cihazlarınızdan uygulamalarımız sayesinde zahmetsizce kullanabilirsiniz.


3
YORUM VAR
 • 10 gün önce 24 aylık paketi satın aldım. Şu ana kadar ufak sorunlar dışında sıkıntı yaşamadım, ufacık bir takılma olsa bile hemen alternatifler sunuluyor, bu anlamda çok başarılılar. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  ...
  erkanf
  • Değerli ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz ufak sorunlarıda belirtirseniz mudahale etmek isteriz. Teşekkürler.

   ...
   Yönetici
 • 339 TL olan premium paketi almak istiyorum. Ancak normal kullanıcıyı pc den gireceğim. Yan oda olarak ta Cep telefonundan girebiliyor muyum?

  ...
  Sadun
 • arkadaşlar yayınları çok kaliteli abone olduğumdan beri tüm maçları keyifle evimde izledim.

  ...
  ümit

Bu Pakete Ait Yorumları Okumaya Devam Etmek İçin Aşağıdan Sayfa Seçin.
Bir
Yorum Yazın
Yorumu göndermeden önce "Ben robot değilim" seçeneğini işaretlediğinizden emin olun.